Kontakt os

Kulturhusleder

Flemming Jørgensen

flemming@kmkulturhus.dk

3366 8440

 

Souschef og kulturudvikling (på orlov)

Gunilla Herminge

gunilla@kmkulturhus.dk  

3366 8446

 

Udlejning

Marie E. G. Jørgensen

udlejning@kmkulturhus.dk

3366 8424

 

Kommunikations- og musikansvarlig

Martin Z. Pedersen

martin@kmkulturhus.dk

3366 8431

 

Regnskab

Dorte Paaske

Dorte@kmkulturhus.dk

Regninger sendes til: Faktura@kmkulturhus.dk

3366 8420

                           

Køkkenleder

Susan Hinke

kokken@kmkulturhus.dk

3366 8436

 

Driftsassistent og teknikansvarlig

Søren Tagø

soeren@kmkulturhus.dk

3366 8436

 

Frivilligkontakt

frivillig@kmkulturhus.dk

3366 8424

 

Lageransvarlig - øl, vin og vand

Marie E. G. Jørgensen

3366 8424